+90 538 255 73 77info@lunayachting.com.tr
TürkçeEnglishРусский

Motoryat Panfeliss

Luxury Yacht Panfelis 5Cabin 12pax 2
 • Luxury Yacht Panfelis 5Cabin 12pax 1
 • Luxury Yacht Panfelis 5Cabin 12pax 2 1
 • Luxury Yacht Panfelis 5Cabin 12pax 4
 • Luxury Yacht Panfelis 5Cabin 12pax 6
 • Luxury Yacht Panfelis 5Cabin 12pax 11

Genel Özellikler

brand newMarka adı Panfeliss
class pngSınıf Motoryat
port pngLiman Bodrum
build refitYapım/Yenileme Yılı 2011 / 2016
lengthUzunluk 39,5 MT
beamEn 8,15 MT
engine pngMotor 2 adet 2750 BG
jenerator pngJeneratör 2 adet 62KW – 1 adet 17,5 KW
fuel pngOrtalama yakıt tüketimi 600Lt
aircondition pngKlima 7/24
crew png Mürettebat 6
cabinsKabin Sayısı 2 Master – 2 Twin-1 Triple
passengerYolcu Kapasitesi 11

Motoryat Panfeliss Hakkında

Motoryat Panfeliss

Panfeliss, lüks motoryatçılığa ilgi duyanlar için en üstün seçenektir. Bu öncü yat, tarz, zarafet ve modern olanakların mükemmel bir kombinasyonunu arzulayan motoryat tutkunları için ideal bir tercihtir. 39.5 metre uzunluğunda ve şık bir tasarıma sahip olan Panfeliss, en seçici misafirleri bile etkilemeye kesinlikle yetecektir.

İç Mekan Tasarımı ve Olanakları
Panfeliss’in iç mekanı, sizi evinizdeymiş gibi hissettirecek zarif ve davetkar bir ambiyans yaratmak için tasarlanmıştır. Yatta muhteşem mobilyalar, lüks koltuklar ve lüksü yansıtan zamansız bir tarz bulunmaktadır. Açık plan salon ve yemek alanı, bembeyaz kanepe takımları, ara sıra kullanılan koltuklar, bir kahve masası ve tam donanımlı eğlence ürünleriyle doludur.

Salon, geniş panoramik pencereler sayesinde doğal ışıkla doludur. Ortada yer alan mutfak ve önde bulunan ana yatak odası, sıcak ve davetkar bir atmosfer yaratır.

Dış Mekan Yaşam ve Eğlence
Panfeliss, iki güverte üzerinde harika dış mekan yaşam alanlarına sahiptir, bu da açık hava eğlencesi arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Arka güverte son derece cömert boyutlara sahiptir ve yerleşik oturma düzenlemeleri, açık hava yemek masası ve isteğe bağlı tamamen kapalı perdeler bulunmaktadır.

Üst güverte kısmen gölgelidir ve açık hava yemek seçeneği, servis istasyonu, lüks jakuzi küveti ve şezlonglarla donatılmıştır. Entegre edilmiş bir tender garajına sahip genişletilmiş yüzme platformu, misafirlerin suya ve sunulan su oyuncaklarına kolayca erişmesini sağlar.

Misafir Konaklama
Panfeliss, çocuk dostu düzenlemesi ile aileler için idealdir. İki ana suit, bir üçlü kabin ve iki ikiz kabinle toplamda 11 misafiri ağırlayabilir. Ayrıca, yatın kaptan dahil altı mürettebat üyesi için alanı bulunmaktadır.

Borddaki Konfor ve Eğlence
Panfeliss, charter deneyiminizi artıracak harika özelliklere sahiptir, özellikle güverte jakuzisi ile sevdiğiniz içeceğinizi elinizde tutarak muhteşem manzaranın tadını çıkarabileceğiniz bir yer. Misafirler ayrıca istedikleri takdirde her zaman bağlı kalma olanağı sunan Wi-Fi bağlantısını takdir edeceklerdir. Tüm yatta hava koşulları için klima sağlanarak tam konfor sağlanır.

Mürettebat
Panfeliss, rahat bir lüks yat charter deneyimi sağlamak için altı mürettebat üyesini taşıyabilecek kapasitededir. İki adet 2750 beygir gücünde motor tarafından desteklenen özel tasarım motoryat, 20 knot seyir hızıyla 24 knot’a kadar çıkabilir.

Panfeliss Motoryat – En Üstün Yat Deneyimini Bugün Rezerve Edin
Panfeliss Motoryat, Bodrum, Türkiye’de bulunmakta ve bu yaz Akdeniz’de seyahat etmek üzere rezervasyon kabul etmektedir. Luna Yachting, en üst düzey lüks yat tatili için bu özel motoryatı rezerve etme fırsatını sunmaktadır.

Panfeliss Motoryat ile en son teknoloji tasarımın eşsiz olanaklarla buluştuğu yat lüksünün zirvesini keşfedin. Panfeliss ile yat yaşam tarzının tadını en üst düzeyde çıkarma fırsatını kaçırmayın.

APA(Advance Provisioning Allowance) uygulanan bir yattır!

APA (Advance Provisioning Allowance), genellikle lüks yatlar ve motorlu yatlar için uygulanan bir ön ödeme sistemidir. Bu ödeme, tur sırasında yapılacak harcamaları karşılamak amacıyla kullanılır ve genellikle toplam kiralama ücretinin %30’unu oluşturur.

APA ödemesini neden yapmalısınız? Çünkü bu kategoriye dahil olan yatların kiralama bedeli, yatla ilgili olan giderleri kapsamamaktadır. Yata giriş yapmadan önce ve tur sırasında, mazot, benzin, liman ücretleri, vergiler, gümrük ücretleri, yemek, içecek gibi tüm masraflar kaptan tarafından karşılanır. Tur sonunda yattan ayrılmadan önce, yapılan harcamaların tedarik ödeneği tarafından karşılanamaması durumunda kaptan tarafından ek bir ödeme talep edilebilir. Aynı şekilde, ödeneğin fazla gelmesi durumunda ise kalan bakiye misafirlere iade edilir.
Türkiye’de lüks gulet yat deneyimini Luna Yatçılık ile yaşayın!

 

Günlük Kiralama Fiyatları

may sepy octMayıs 15000 €
juneHaziran 17000 €
julyaugustTemmuz 20000 €
julyaugustAğustos 20000 €
juneEylül 17000 €
may sepy octEkim 15000 €

Galeri

Şartlar ve Koşullar

include

Fiyatlara Dahil Olanlar

 • Belirtilen süre için yat kiralama
 • Ana limanda liman masrafları ve bağlama masrafları
 • Ekip hizmeti
 • Genel kullanım için su
 • Havlu ve çarşaf takımları
 • Yatın çamaşırhanesi
 • Gemideki ekipmanları kullanma
 • Yat Sigortası
 • Yurtiçi seyir izni (Transitlog)

Fiyatlara Dahil Değildir

 • KDV
 • Yiyecek ve içecek
 • Su sporları için yakıt (varsa)
 • Havalimanı aktarmaları
 • Tüm Gümrük giderleri ve Yunan Adaları giderleri (Varsa)
 • İsteğe bağlı kara turları

FOOD BEVERAGE

Yiyecek ve içecek

Yat kiralamanız için tam pansiyon konaklama sunuyoruz. Standart, lüks veya deluxe menüler arasından seçim yapabilir ve kişi başı günlük 55 ile 85 Euro arasında ücret ödeyebilirsiniz.
Alkollü içeceklerinizi temin edebilir veya bize sipariş verebilirsiniz.
Tüm hizmet tekne personeli tarafından yararlanılır.

periods

Kiralama Dönemleri

Guletlerin çoğu, özellikle yüksek sezonda (Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül) Cumartesi’den Cumartesi’ye HAFTALIK olarak kiralanmaktadır. Daha küçük ve daha düşük kapasiteli guletler daha kısa süreler için kiralanabilir. Düşük Sezon olarak Mayıs ve Ekim’de, herhangi bir dönem için kiralama yapılabilir.
Cumartesi günü tekneye biniş saati 16:00’dır, onu takip eden Cumartesi saati 10:00’da tekneden ayrılma saatidir.

conditions

İptal Koşulları

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.

Open chat
1
Welcome ⛵⚓
How may we assist you today?